M 4 Przybyszewskiego!

Mieszkanie na sprzedaż
385 000 PLN, Pow. 68 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
68 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Łódź Górna , Stanisława Przybyszewskiego
Rok budowy:
1950
Piętro:
2 na 4
Numer oferty:
600247
Cena za m2:
5661.76 PLN
Przedmiotem sprzedaży jest trzypokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Przybyszewskiego w 4-piętrowym bloku z cegły z lat pięćdziesiątych. Nieruchomością zarządza niewielka Wspólnota, co powoduje niewielką ilość mieszkańców, ciszę i spokój.

Lokal do odświeżenia, z ogromnym potencjałem aranżacji. Można np. wyburzyć ścianę pomiędzy jednym a drugim pokojem i zrobić jeden wielki salon z balkonem na podwórko i zieleń. Na podłodze w pokojach oryginalny drewniany parkiet , w przedpokoju panele a w kuchni płytki. Okna wychodzą na północ i południe.

Blok z cegły dzięki czemu nie jest gorąco latem a zimno zimą. Wysokie pomieszczenia ( 2,90m ), nie jak w blokach z wielkiej płyty.

Bardzo dobra lokalizacja w pobliżu węzła komunikacyjnego i bogatego zaplecza handlowo-usługowego. Blisko do Parku Reymonta. Szybki dojazd do każdej części miasta zarówno własnym autem jak i MPK. 

Wspólnota bardzo prężnię dba o nieruchomość. Ostatnio w lokalach zostały wymienione wszystkie instalacje elektryczne na miedziane oraz instalacje wodno-kanalizacyjne.
W kolejnym etapie planowany remont elewacji.

W cenie mieszkania miejsce parkingowe na podwórku, z zamykaną bramą na pilota oraz piwnica.

Zapraszam do kontaktu!
Nieprawidłowy adres E-mail