Usługi

Nasi doradcy oferują szeroką gamę usług w zakresie obrotu nieruchomościami m.in: 

  • Pośrednictwo w sprzedaży i zakupie
     Szukasz klienta na swoją nieruchomość? A może sam poszukujesz nieruchomości? Skontaktuj się z nami, umówimy się na spotkanie, przedstawisz Nam swoje oczekiwania i potrzeby, a  My spróbujemy Ci pomóc!

  • Kompleksowa obsługa transakcji
    Znalazleś sam wymarzoną nieruchomość lub klienta na swoje mieszkanie i nie wiesz co dalej? Zgłoś się do Nas, a pomożemy Ci w bezpiecznym przeprowadzeniu całej transakcji, skomplemetnujemy dokumentację, sprawdzimy stan prawny, umówimy notariusza, zrobimy protokół zdawczo-odbirczy, tak abyś bezpiecznie i komfortowo przeszedł przez cały proces transakcji!

  • Doradztwo inwestycyjne
     Chcesz inwestować w nieruchomości? Dobrze trafiłeś! Ponieważ również sami inwestujemy w nieruchomości, wiemy jak to robić najlepiej. Umów się na spotkanie i przedstaw Nam swoje oczekiwania. Ustalimy czy korzystne będzie dla Ciebie np. szybkie zrobienie "flipa", kupno mieszkania pod wynajem czy zabezpieczenie gotówki poprzez zakup kawałka gruntu, który za kilka lat będzie mozna sprzedać z zyskiem.

  • Udzielanie kredytów hipotecznych
     Jeśli potrzebujesz skorzystać z kredytu hipotecznego, również Ci w tym pomożemy i przeprowadzimy przez cały ten proces. Zapraszamy  na spotkanie z naszym doradcą na którym będzie można dokładnie sprawdzić swoją zdolność kredytową i uzyskać odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące kredytu hipotecznego. Współpracujemy z wieloma bankami i co wazne, nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat i prowizji za pośrednictwo finansowe!

  • Bezpłatna wycena nieruchomości
     Planujesz w niedługim czasie sprzedać swoją nieruchomość i chcesz poznać jej realną wartość? Skontakuj się Nami, umów na bezpłatne spotkanie i poznaj jej rzeczywistą wartość. Doskonale orientujemy się w bieżącej sytuacji na rynku, dlatego dzięki Nam dowiesz się ile możesz rzeczywiscie otrzymać za swoje mieszkanie, dom lub działkę w danym momencie.

  • Zarządzanie najmem
     Masz mieszkania, które wynajmujesz? Jeśli tak, zapewnie wiesz ile czasu zajmuje szukanie nowych najemców, przygotowywanie ogłoszeń, umów, robienie remontów, naprawa usterek w mieszkaniu. Możesz się od tego uwolnić powierzając Nam swoje lokale pod opiekę. Skontaktuj się z Nami, aby poznać szczegóły!

  • Skup mieszkań za gotówkę
    Chcesz szybko sprzedać nieruchomość? Nie masz czasu na szukanie klientów, prostowanie stanu prawnego itp.? Zadzwoń, umów się na spotkanie, a być może sami odkupimy ją od Ciebie za gotówkę!